ANKA EMLAK 0553 338 18 48

İKİZÇAY MAHALLESİ NAZIM HİKMET CADDESİ B BLOK 38/B EDREMİT Akçay / Balikesir
Cep Onaylı
Silver
Bugün 1 , Aralık ayında 13 ve toplamda 369 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

ANKA EMLAK 0553 338 18 48

---
İKİZÇAY MAHALLESİ NAZIM HİKMET CADDESİ B BLOK 38/B EDREMİT

HAKKIMIZDA

 

Emlak sektörü oldukça önemli ve hayatınızı değiştirmek için attığınız ilk adımların başında gelir. Ev almak, arsa veya gayrimenkul edinmek ciddi işlerdir ve güven ister. Bu sektör de 6 yıllık tecrübemiz ve müşteri odaklı memnuniyetimiz ile sizlerin de mülk sahibi olmanızı sağlayacak donanımlı ekibimiz ile hizmet sektöründe kendinden emin adımlarla ilerlemiş bulunmaktayız.

ANKA EMLAK 6 yıllık tecrübesi ile Edremit ve Körfez’de emlak söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimlerdendir. ANKA EMLAK, Edremit bölgesinde kiralama, müşavirlik, yatırım danışmanlığı, satılık ev, arsa gibi gayrimenkul alım ve satımlarınızda hızlı bir şekilde kazançlı sonuca varmanızı sağlıyor.

ANKA EMLAK – Orhan İliş 2012 Yılından bu yana başarılı bir şekilde Edremit emlak sektörünün ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkul ticaretlerinde müşteri memnuniyeti yüksek portföyü ile çalışan bir emlak firmasıdır. Edremit ’te Emlak Denildiğinde, ANKA EMLAK!

Ticaretinize yön veren ve her adımı çok hayati olan gayrimenkul yatırımlarınızda profesyonel ve uzman bir firma ile çalışmak isterseniz ANKA EMLAK hizmetinizdedir. EDREMİT’te emlak alım-satım, kiralamalarınızda gerçek değerinde sonuç almanızı sağlamak için sizi bekliyoruz. Firmamızın profesyonel çalışmalarının sonucu olarak anlaşmalı bankalarımızla kredili satışlarımızda faiz oranlarındaki desteklerimizde bizimle çalışmanın farkını göreceksiniz.

İnternet sitemizden ihtiyacınıza en uygun seçenekleri ayağınıza kadar getirerek sağlıklı bir ticareti hızlı bir şekilde sunuyoruz. Sizde EDREMİT için tüm emlak talepleriniz ve arayışlarınızda, sitemizi ziyaret ederek EDREMİT’teki emlak ihtiyacınızı hızlı ve yüksek memnuniyet ile neticelendirebilirsiniz. Satmak veya kiralatmak istediğiniz arsa, iş yeri, ev, villa gayrimenkullarınızı sitemizde alıcılara sunarak istediğiniz değerde hızlı bir şekilde satabilir veya kiralanmaktadır.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi07:00-19:00
Cumartesi07:00-19:00
PazarAÇIK

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *