MİHRAB TURİZM

KAVAKLIDERE MAHALLESİ BANKACI SOKAK NO:3/8 ANKARA Merkez / Ankara
Cep Onaylı
GOLD
Bugün 1 , Kasım ayında 23 ve toplamda 296 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

MİHRAB TURİZM

MUHAMMED ALİ ÇAKAR
KAVAKLIDERE MAHALLESİ BANKACI SOKAK NO:3/8 ANKARA

HAKKIMIZDA

 

MİHRAB TURİZM SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE;

Bütün insanların Allah’a ibadet etmeleri için yer yüzünde kurulan ilk mabet âlemlere hidayet rahmet ve sevap kaynağı olan Mekke’deki kabedir. Biz de bu düsturla siz değerli Allah’ın misafirlerine hac ve umre yolculuğunda en iyi şekilde hizmet etmek istiyoruz. Profesyonel ekibimiz, yüksek organize gücümüz ve insana hizmet odaklı anlayışımızla, kutsal beldelerde manevi iklimi yaşatmak amacı ile sizler için en iyi organizasyonu sağlamak öncelikli amacımızdır.

Ankara ve İstanbulda şubesi, binlerce fahri temsilcisi, on binlerce gönül dostu ve geniş bir hizmet ağı ile Hac & Umre organizasyonunun yanında yurt dışı kültür turları da düzenleyen firmamız yurt içi ve yurt dışı bütün dünya ülkelerine bilet satma ve tur organizasyonu yapabilme yetkisine sahiptir.

DEĞERLERİMİZ

Devrin gelişen yeniliklerini takip eden, Peygamber efendimizin (s.a.v) çizdiği yolda, yüksek ilmi değerlere sahip ehil, yetenekli ve tecrübeli rehberlerimiz ve profesyonel kadromuzla, amatör ruhu kaybetmeden, yüksek organize gücü ve insana hizmet anlayışı ile dünya standartlarında referans bir turizm firması olmak.

MİHRAB TURİZM - Firma İlanları

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00-19:00
Cumartesi09:00-19:00
Pazar-

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *